KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154165
nr 1515 4165
Bror Hillgren
(1881-1955), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 45x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x55 cm
Bror Hillgren, svensk målare och tecknare född 1881, död 1955..
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:51:26
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Bror Hillgren
Läs mer om Bror Hillgren